O nás

Nabízíme komplexní řešení celodenního zdravého stravování.

Rozhodli jste se hubnout nebo vyzkoušet zdravý životní styl? K tomu je potřeba změnit své návyky.

Hippokratova hlavní terapeutická zásada shrnutá do často opakované věty „Tvá výživa budiž tvým lékem“ stále platí. Zejména obranyschopnost organismu je do značné míry závislá na tom, čím ho krmíme a DietaDoDomu Vám především zajistí pravidelný přísun jídla po celý den.

To znamená, že je vhodné rozložit si příjem energie ze stravy do pěti menších dávek konzumovaných v průběhu celého dne. Je vhodné, když se ráno nasnídáte, před obědem nevynecháte přesnídávku a nesmíte zapomenout ani na odpolední svačinku a večeři.

Není to zázrak bez námahy, ale účinná pomoc s jistým výsledkem.

ROZVOZ

Rozvoz krabičkové stravy po Brně ZDARMA!

Krabičky pro vás rozvážíme po Brně a okolí až domů nebo na pracoviště. Rozvoz jídla probíhá předcházející den od 14:00 hod do 18:00 hod a aktuální den od 07:00 hod do 09:00 hod.

To znamená, že například jídlo na pondělí Vám dle dohody přivezeme buď v neděli večer, nebo v pondělí ráno.

Klademe důraz na individuální přístup ke klientům a je pro nás velmi důležité, abyste byli s našimi službami spokojeni. Po celou dobu stravování jsme s vámi v kontaktu, zajímáme se o to, zda vám nastavený program a naše služby vyhovují a odpovídají vašim potřebám. Je pro nás samozřejmostí reagovat na vaše aktuální požadavky.

S dotazy se můžete obrátit na info@dietadodomu.cz nebo telefonicky na  +420778 766 701  v pracovní dny vždy od 08:00 hod. do 16:00 hod.

Fit – redukční, udržovací program

 

Chcete hubnout, nebo si váhu udržet? Chcete změnit své stravovací návyky, ale nemáte čas počítat kJ, nakupovat zdravé potraviny a vařit je? Připravili jsme pro vás menu, které Vám umožní se zdravě stravovat. Celodenní dietní skladba pokrmů až na Váš stůl Vám ušetří čas.

VÍCE

Mini – dietní skladba pokrmů

 

Zdravě se stravovat dnes může opravdu každý. Máte možnost zlepšit Váš jídelníček doplněním dietních pokrmů dle Vaší volby. Nemáte čas na pravidelnou stravu? Odbýváte se? Vyberte si sami a dovezeme Vám jídlo až do kanceláře nebo domů. Pečujete o seniora, který potřebuje pravidelnou stravu? Máme řešení.

VÍCE

Detox – očistný program

 

Program Detox je určen lidem, co se necítí dobře a chtějí oživit organismus. Máte nadváhu, cítíte se bez energie a Vaše imunita je snížená? Díky očištění organismu (střeva) získáte lepší imunitu. Dojde k lepšímu vstřebávání živin. Snížíte hmotnost a díky zásadité stravě i odkyselíte organismus. Program detoxikace je 28 denní. Pro kratší očistu zvolte 3 denní program obsahující den ovocný, zeleninový a rýžový.

VÍCE
„Je zcela zbytečné ptát se, jestli má životní styl smysl, či ne. Má takový smysl, jaký mu dáme.“
Martin Kessel
„Je nutno jíst, abys žil, ne však žít, abys jedl.“
Jules Laforgue