www.dukandieta.cz

Náš nový dietní program inspirovaný Dr. Pierrem DUKANEM

 

Nemůžete stále dopnout své oblíbené džíny?

Zlobíte se na sebe, že se nedokážete odhodlat a začít hubnout?

Vaše vysněné šaty jsou pořád jen ve výloze, protože nemají Vaši velikost?

Chtěla byste být stejně štíhlá jako v době, než jste přivedla na svět své děti?

Pánové, Vaše postava již není jako ve dvaceti a věčné zatahování zakulacujícího se bříška už Vás přestalo bavit?

Nebo se prostě jen chcete se cítit lepé a zvednout si sebevědomí?

Řešení je přitom tak snadné…

Dieta podle francouzského odborníka na výživu Dr. Pierre Dukana, kterou představil již před deseti lety v rámci své knihy ,,Neumím zhubnout‘‘, je jedno z nejvyhledávanějších diet posledních let a vyzkoušela ji velká spousta známých osobností jako například vévodkyně Kate, Jeniffer Lopez či Nicole Kidman.

V dnešní uspěchané době, je přeci tak důležité oprostit se od stresu, trávit volné chvíle se svými blízkými, věnovat    se rodině a nezatěžovat si hlavu přemýšlením nad složením a neustálým obměňováním Vašeho jídelníčku či promarněným časem stráveným ve frontách nákupních center.

Když si všechen ten čas strávený vymýšlením jídel, nakupováním a následným vařením sečtete, zjistíte, že Vám dny  a týdny plynou a nemáte čas samy na sebe.

Kolikrát jste se rozhodli, že si dietní stravu zvládnete připravit sami a nakonec vše ztroskotalo, protože jste si jeden den nestihli nakoupit? Nebo se Vám jen nechtělo přichystat jídlo na další den a pak jste zjistili, že při každém dalším vynechání celá dieta ztratila smysl?

Po dlouhém zvažování všech předchozích faktorů a našim dlouholetým zkušenostem a působnosti na trhu v oblasti přípravy krabičkové diety, jsme se s celým naším týmem rozhodli, že to budeme právě my, kdo vezme tíhu náročnosti téhle zázračné diety na svá bedra a jako první u nás jí budeme připravovat.

Postaráme se Vám o kompletní pravidelný přísun stravování po celé dny, které nejen, že Vám zaručí úžasné výsledky během krátké doby, v rámci které neubýváte pouze na váze, ale také i Vaše pokožka a Vaše sebevědomí na tom bude mnohem lépe. Velkou výhodou této diety je, že člověk není omezován množstvím jídla, velikostí porcí, ani dobou,  kdy má jíst.

Na náš nový projekt Dukan jsme se pečlivě připravili. Jídelníčky, které jsme pro Vás vytvořili, budou nejen velice efektivní, ale také pestré a chutné, z kvalitních a čerstvých surovin. Upřednostňujeme české dodavatele a rozhodně nepoužíváme žádné náhrady za kvalitní produkty. K přípravě se užívá pouze šunka obsahující 100 % masa, olivový olej, rybí maso nejvyšší kvality jako je losos či pražma, z masa pouze libové krůtí, hovězí a to výhradně jen z kvalitních českých chovů.

Inspirací je pro nás stále se zvyšující úroveň české gastronomie, kdy se snažíme více a více vyhledávat kvalitní             a neošizené suroviny a i my chceme přispět skladbou surovina naši nové diety k tomuto trendu a podílet se na něm.

Pro individuální přístup k našim klientům, vytváříme oddělenou emailovou adresu, kde nám můžete zasílat nejen Vaše připomínky, ale také jakékoliv změny, které pociťujete, nebo můžete klást dotazy, na které chcete znát odpověď. Budeme Vám k dispozici i ve věcech, které se Vám mohou zdát jako maličkost, jako například že jste se nestihli nasnídat.

Časový harmonogram stravování necháváme zcela na Vás, neboť je nutné, abyste jej přizpůsobili svým požadavkům  a potřebám, jelikož vy sami nejlépe víte, v kolik hodin vstáváte,  kdy chodíte spát a proto je jen na Vás rozvrhnout si čas, kdy si v klidu vychutnáte námi připravené jídlo.

Jídlo, které připravujeme výhradně my, se v mnohém liší od klasických pokrmů, které si připravujete sami. Jelikož neobsahuje základní surovinu, jako je například mouka. Nic se nemění na chuti jídla a hlavně Vás jídlo dostatečně zasytí, takže se nemusíte bát, že byste měli pocit hladu. Připravovat pro Vás budeme i speciální pečivo,  které když ochutnáte, tak už Vás nikdy nenapadne koupit si obyčejný rohlík.

Představení našeho Dukana:

Již jsme Vám uvedli důvody, proč jsme se rozhodli vytvořit pro Vás program Dukan.

Nyní si ale popíšeme, jak vlastně bude celý program probíhat.

Přihlášky nových klientů k odběru Dukana, budeme přijímat vždy během týdne a první fáze pro nové klienty začíná každé pondělí.

Výsledky se liší, ale už podle individuálního přání je možné si délku diety upravit. Záleží na Vašem cíli, kolik kilogramů chcete zhubnout.

Seznámení z čeho se skládá program Dukan:

  1. Fáze. – Bílkovinová

Tato fáze je velmi krátká, trvá pouhých 5 dní a skládá se výhradně z potravin bohatých na bílkoviny, které nepředstavují po tak krátkou dobu pro organismus nebezpečí. Velmi rychle uvidíte výsledky, kdy se budete cítit lépe a budete mít ze sebe lepší pocit. Budete mít pocit sytosti bez touhy něco si zobnout. Po tomto prvním týdnu, kdy je tělo zatížené, nedoporučujeme doplňovat jakýmkoliv cvičením. Po týdnu se přesouváme do další fáze.

  1. Fáze – Přídavná

Druhá fáze je doplněna o další množství povolených potravin a různého koření, které Vám obohatí dosavadní jídelníček. Každý organismus na tuhle fázi reaguje jiným způsobem, proto každý může na sobě pocítit různé výsledky. Není vhodné se v této fázi srovnávat s ostatními. Tuto fázi budete držet po dobu dvou měsíců, nebo si jí můžete prodloužit či zkrátit, záleží opět na Vašem cíli, kolik kilo chcete zhubnout.

  1. Fáze – FIT

Třetí fáze je nezbytná pro přechod organismu na základní potraviny a je velice důležitá pro zabránění takzvaného jojo efektu. Jídelníčkem již přecházíme na základní program Fit, který nabízí naše Dieta do domu.

Dieta není vhodná pro dospívající, těhotné a kojící ženy, diabetiky a jedince s vysokou hladinou cholesterolu.

Příliš vysoký přísun soli zvyšuje krevní tlak, přehnané množství bílkovin zatěžuje ledviny a živočišné tuky zase pak kardiovaskulární systém. V případě, že během diety začnete, pociťovat jakékoliv změny obraťte se na náš email: dukan@dietadodomu.cz.

Nezapomínejte, že je důležité mít při jídle klid, vymezte si dobu, kdy budete jíst, tak aby, jste nemuseli od jídla odbíhat, nebo se věnovat dalším činnostem, jezte pomalu a vychutnávejte si každé sousto. Po každém jídle si zajistěte dostatečný přísun tekutin. Nejpozitivnější informací je, že nejsou známy případy, kdy by člověk, který držel tuhle dietu, nebo jeho okolí nezaznamenalo výraznou změnu.